با سلام و احترام..

به صفحه اختصاصی مشتریان

خوش آمدید

اعلام آمادگی تامین البسه پرسنل محترم بانک تجارت استان گیلان 1399

مزایای خرید البسه تحت قالب قرارداد سازمانی و سفارش تعداد:

کیفیت تضمین‌شده

زمانی که یک شرکت معتبر در حوزه‌ای تخصصی تحت یک قرارداد پیمانکاری سازمانی ورود میکند کلیه اطلاعات و المانهای مورد قرارداد را بصورت کاملا شفاف و کاملا قابل استناد ارائه میدهد و این قراردادهای حرفه‌ای در کنار رزومه پربار شرکت پیمانکار، تضمینی بر کیفیت محصول مورد ادعا میباشد. از این حیث، المانهایی در محصولات معرفی میکنیم که کلیه مشتریان بتوانند برای بررسی کیفیت مطلوب محصول ، تحقیق میدانی کافی داشته باشند و کیفیت محصول پیشنهادی ما را تایید کنند.

قیمت مناسب

در فروشگاههای پوشاک تعیین قیمت فروش محصول با درنظر گرفتن پارامترهای مختلفی صورت میگیرد که مهمترین آن هزینه تامین مالی و استهلاک و اصطلاحا خواب سرمایه می‌باشد که عموما با سود بیش از پنجاد درصد عرضه میگردد اما در قراردادهای پیمانکاری تامین البسه کلی ، الگوریتم و مبنای قیمت‌گذاری، قیمت تمام‌شده خالص محصول می‌باشد که نتیجه این مهم، قیمت بسیار مناسب محصول در قیاس با محصولات همتراز کیفی در دیگر فروشگاه‌های سطح شهر می‌باشد.

سایزگیری و تحویل در محل کار شما

ما و همکارانمان در شرکت بازرگانی تامین پوشاک عباسپور ، پس از سالها تجربه در حوزه قراردادهای پیمانکاری تامین البسه سازمانی ، ساز و کارهای مطلوبی جهت رفاه حال مشتریان عزیز و تسریع در امر توزیع و تحویل محصول پیش‌بینی کرده‌ایم. از این رو، با پیش‌بینی زمان مناسب جهت سایزگیری در حوزه‌های نزدیک محل کار شما و تحویل محصول در محل کار شما، از صرف زمان و هزینه اضافی جلوگیری کرده‌ایم.

خدمات پس از فروش

پس از تحویل نهایی محصول، هرگونه مشکل و ایراد احتمالی سریعا رسیدگی شده و سعی بر این داریم که رضایت حداکثری مشتریان محترم را فراهم آوریم . از این رو شماره تلفن پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول روی تک تک محصولات تحویلی درج میگردد تا مشتریان این آسودگی را داشته باشند که ما هر لحظه در دسترس هستیم و به امور رسیدگی میکنیم.

محصولات قابل عرضه در این قرارداد:

کت و شلوار رسمی اداری دوخت درجه یک

پارچه فاستونی به آن دسته از پارچه‌ها اطلاق می‌گردد که حداقل بخشی از آن الیاف طبیعی یا فراوری‌شده طبیعی باشد. پراستفاده‌ترین الیاف در این دسته پارچه‌ها ، الیاف پشم و ویسکوز در کنار پلی‌استرهای فراوری‌شده می‌باشد. مرسوم‌ترین و گرانترین ترکیب فاستونی موجود در بازار ، ترکیب مطلوب و فوق‌العاده با کیفیت 45درصد پشم(Wool) و 55درصد پلی‌استر(Polyester) با وزن حدود 400گرم است اما این دسته از فاستونی‌های پشم‌دار با کیفیت در ترکیب‌های مختف نیز قابل سفارش است. 

برای این قرارداد دو محصول با برند مطهری و نساجی میهن‌بافت به ترتیب با 45درصد و 10درصد پشم در نظر گرفته‌ایم که هردو از باکیفیت‌ترین و مطلوب‌ترین الیاف با بهترین پرفورمنس فاستونی موجود در بازار هستند.

مطابق دستورالعمل مصوب بانک تجارت رنگ سرمه‌ای

motahari-logo

پیراهن رسمی اداری آستین‌بلند تک جیب

پارچه تترون مورد استفاده برای پیراهن غالبا با ترکیب الیاف 20درصد ویسکوز (الیافت فراوری شده پایه‌پنبه) و 80درصد پلی‌استر با وزن 180گرم می‌باشد.

برای این قرارداد دو محصول با برند بروجرد و دوشین به ترتیب با 20درصد و 45درصد ویسکوز در نظر گرفته‌ایم که بروجرد 180گرمی جزو با کیفیتهای بازار ایران است و در نوع خود شناسنامه‌دار است ، و پارچه دوشین 160گرمی با مشخصات منحصر به فرد و بسیار متمایز ، از جمله رنگ بسیار شفاف، لطافت بسیار بالا، اتوخور بسیار مطلوب و مناسب جهت هوای گرم ، بسیار مطلوب می‌باشد.

مطابق دستورالعمل مصوب بانک تجارت رنگ آبی روشن

shirt

کمربند رسمی اداری مناسب کت و شلوار

در سبد محصولات قابل عرضه در بخش کمربند، دو محصول ایرانی وجود دارد که با کیفیتهای مختلف میباشد. چرم اصل گاومیش بسیار با کیفیت و چرم مصنوعی صنعتی با کیفیت مطلوب. 

کفش رسمی اداری بسیار مرغوب

غالب کفشهای موجود در بازار معمولا چرم مصنوعی هستند یا در بهترین حالت ممکن صرفا رویه از چرم بز تهیه میشود اما داخل را پلاستیک فوم کار میکنند. این شرکت نماینده انحصاری کفش چرم تبریز در شمال کشور می‌باشد و سبد محصولات ما با این محصول منحصر به فرد کامل شده است. 

مشخصات محصول مورد نظر:

  • جنس رویه: چرم درجه یک گاومیش
  • جنس آستر و بخش داخلی: چرم دباغی‌شده بز
  • زیره: پلی‌اورتان درجه یک تزریق مستقیم
  • مدل: بدون بند طبی بسیار راحت

مانتو شلوار رسمی اداری دوخت درجه یک

بهترین و ایده‌آل‌ترین پارچه جهت استفاده در مانتوشلوار اداری، فاستونی‌های دارای الیاف طبیعی ویسکوز می‌باشد. الیاف ویسکوز حاصل فراوری پنبه طبیعی است علیرقم عدم تعرق و عدم حساسیت و مناسب فضاهای گرم ، حدود هشت درصد خاصیت کشسان در عرض پارچه ایجاد میکند که از این حیث برای مانتوشلوار اداری بسیار مطلوب بوده و بسیار پر طرفدار است. پارچه مرسوم دیگری که در بازار مانتو بسیار مورد استفاده است پارچه فیونا بوده که فاقد هرگونه الیاف طبیعی بوده و ترکیب پلی‌استر فلامنت هستند که به خاطر قیمت مناسب طرفدار دارد.   

برای این قرارداد دو محصول با پارچه فاستونی 35درصد ویسکوز 380گرمی و فیونا پلی‌استرفلامنت 380 گرمی درنظر گرفته شده است. 

مطابق دستورالعمل مصوب بانک تجارت رنگ سرمه‌ای

فرم ثبت درخواست