با سلام و احترام..

به صفحه اختصاصی مشتریان

خوش آمدید

قرارداد تامین البسه پرسنل محترم بانک کشاورزی استان گیلان 1399

مزایای خرید البسه تحت قالب قرارداد سازمانی و سفارش تعداد:

کیفیت تضمین‌شده

زمانی که یک شرکت معتبر در حوزه‌ای تخصصی تحت یک قرارداد پیمانکاری سازمانی ورود میکند کلیه اطلاعات و المانهای مورد قرارداد را بصورت کاملا شفاف و کاملا قابل استناد ارائه میدهد و این قراردادهای حرفه‌ای در کنار رزومه پربار شرکت پیمانکار، تضمینی بر کیفیت محصول مورد ادعا میباشد. از این حیث، المانهایی در محصولات معرفی میکنیم که کلیه مشتریان بتوانند برای بررسی کیفیت مطلوب محصول ، تحقیق میدانی کافی داشته باشند و کیفیت محصول پیشنهادی ما را تایید کنند.

قیمت مناسب

در فروشگاههای پوشاک تعیین قیمت فروش محصول با درنظر گرفتن پارامترهای مختلفی صورت میگیرد که مهمترین آن هزینه تامین مالی و استهلاک و اصطلاحا خواب سرمایه می‌باشد که عموما با سود بیش از پنجاد درصد عرضه میگردد اما در قراردادهای پیمانکاری تامین البسه کلی ، الگوریتم و مبنای قیمت‌گذاری، قیمت تمام‌شده خالص محصول می‌باشد که نتیجه این مهم، قیمت بسیار مناسب محصول در قیاس با محصولات همتراز کیفی در دیگر فروشگاه‌های سطح شهر می‌باشد.

سایزگیری و تحویل در محل کار شما

ما و همکارانمان در شرکت بازرگانی تامین پوشاک عباسپور ، پس از سالها تجربه در حوزه قراردادهای پیمانکاری تامین البسه سازمانی ، ساز و کارهای مطلوبی جهت رفاه حال مشتریان عزیز و تسریع در امر توزیع و تحویل محصول پیش‌بینی کرده‌ایم. از این رو، با پیش‌بینی زمان مناسب جهت سایزگیری در حوزه‌های نزدیک محل کار شما و تحویل محصول در محل کار شما، از صرف زمان و هزینه اضافی جلوگیری کرده‌ایم.

خدمات پس از فروش

پس از تحویل نهایی محصول، هرگونه مشکل و ایراد احتمالی سریعا رسیدگی شده و سعی بر این داریم که رضایت حداکثری مشتریان محترم را فراهم آوریم . از این رو شماره تلفن پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول روی تک تک محصولات تحویلی درج میگردد تا مشتریان این آسودگی را داشته باشند که ما هر لحظه در دسترس هستیم و به امور رسیدگی میکنیم.

محصولات قابل عرضه در این قرارداد:

کت و شلوار رسمی اداری دوخت درجه یک

پارچه فاستونی به آن دسته از پارچه‌ها اطلاق می‌گردد که حداقل بخشی از آن الیاف طبیعی یا فراوری‌شده طبیعی باشد. پراستفاده‌ترین الیاف در این دسته پارچه‌ها ، الیاف پشم و ویسکوز در کنار پلی‌استرهای فراوری‌شده می‌باشد. 

برای این قرارداد ‌کت‌شلوار دوخت صنعتی با پارچه فاستونی 35درصد ویسکوز و 65درصد ترویرا در نظر گرفته‌ایم که از الیاف مطلوب و باکیفیت موجود در بازار میباشد

طرح قرارداد: طرح سرمه‌ای راه راه

پیراهن رسمی اداری آستین‌بلند تک جیب

پارچه تترون مورد استفاده برای پیراهن غالبا با ترکیب الیاف 20درصد ویسکوز (الیافت فراوری شده پایه‌پنبه) و 80درصد پلی‌استر با وزن 180گرم می‌باشد.

برای این قرارداد برند بروجرد با 20درصد ویسکوز در نظر گرفته‌ایم که بروجرد 180گرمی جزو با کیفیت‌ترین و معتبرترین بازار ایران است و در نوع خود شناسنامه‌دار است.

 

رنگ مورد قرارداد: طوسی روشن

shirt

مانتو شلوار رسمی اداری دوخت درجه یک

بهترین و ایده‌آل‌ترین پارچه جهت استفاده در مانتوشلوار اداری، فاستونی‌های دارای الیاف طبیعی ویسکوز می‌باشد. الیاف ویسکوز حاصل فراوری پنبه طبیعی است علیرقم عدم تعرق و عدم حساسیت و مناسب فضاهای گرم ، حدود هشت درصد خاصیت کشسان در عرض پارچه ایجاد میکند که از این حیث برای مانتوشلوار اداری بسیار مطلوب بوده و بسیار پر طرفدار است.    

برای این قرارداد  محصول با پارچه فاستونی 35درصد ویسکوز 380گرمی و درنظر گرفته شده است. 

رنگ و طرح قرارداد: سرمه‌ای راه راه